MENÜÜ burger

Koolitame.

Huvitav toiduhügieenikoolitus kiirelt, mugavalt ja soodsalt.

Toiduhügieenikoolituse läbimine on kohustuslik igale toidu käitlemisega tegeleva ettevõtte töötajale. Läbitud koolituse kehtivusaeg ei ole tähtajatu, vaid iga ettevõte kehtestab oma enesekontrolliplaanis kui tihti töötajad hügieenikoolitust kordama peavad.

Hügieenikoolituse läbimise korraldamisel on tööandjal tihtipeale väga raske leida töötajatele sobivat aega ja kohta koolituseks. Samuti ei pruugi sobivat koolitust ka kohe toimuda või on selle hind kõrge. Meie kodulehel on aga hügieenikoolitusel osalemine väga lihtne – töötaja saab ise valida, millal ja kus ta koolituse läbib. Vajalik on vaid arvuti ja interneti olemasolu.

Vaata lähemalt siit: http://koolitus.horecaconsult.ee/

Hügieenikoolituse läbimiseks kulub keskmiselt 2-3 tundi. Toiduhügieenikoolitus koosneb kolmest osast ja sellel on nii kuulamise kui ka lugemise osa, vahetestid ning eksam. Kui teie või teie ettevõtte töötaja on koolituse edukalt läbinud, saadetakse teile e-kirja teel toiduhügieenikoolituse läbimist kinnitav tunnistus. Eraisik saab ka kohe peale eksami läbimist tunnistuse välja printida.

Koolitust saab läbida nii eesti kui ka vene keeles. Koolituse hinnaks on 9€, millele käibemaksu ei lisandu. Koolituskeskkonnas on läbi ettevõtte konto võimalik osta mitu koolitust korraga ja edastada need mugavalt personali epostile. Ettevõtetele on mitme koolituse ostmisel ka soodustused!

Koolitust läbima

Meie koostööpartneriteks on:
Võta ühendust