MENÜÜ burger

Ettevõttest.

Lihtsad algused ja muretu igapäev.

2015 aasta kevadel loodud ettevõtte asutamisel sain inspiratsiooni töötades kaheksa aastat restorani juhina. Sellel ametikohal sai kiiresti selgeks, et toitlustusettevõtte toimimiseks on vajalik korras hoida suur hulk paberimajandust, mis võtavad ebameeldivalt palju aega. Aega, mida võiks kasutada näiteks klientidega suhtlemisele, interjööri parandamisele ja töötajate motiveerimisele. Olles omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis magistrikraadi toiduainete tehnoloogias ei olnud minu jaoks raske pühenduda ka toiduohutust hõlmavate paberite korras hoidmisele. Tekkis aga küsimus – mida peavad tegema ettevõtted, kus toiduohutuse eest vastutavat inimest on raske leida? Või mis on lahenduseks ettevõtte juhile, kellele paberimajandus üleüldse ei ole valdkond, mis paneks silma särama?

Nendest küsimustest saigi alguse minu ettevõtte loomise idee. Tahame pakkuda läbi Horeca Consult OÜ teenuste ettevõtte juhile südamerahu tegelemaks nende asjadega, mis on igapäevaseks ettevõtte toimimiseks tõeliselt olulised. Toiduohutust puudutava paberimajanduse võib jätta meie hooleks ja südameasjaks. Saame pakkuda oma teenuseid nii alustavale kui ka juba tegutsevale ettevõttele. Alustava toidukäitlemis ettevõtte puhul saame olla abiks nii tunnustamise dokumentatsiooni kui ka enesekontrolliplaani koostamise osas. Olles töötanud restoranis hea mitu aastat oskan nõu anda ka muudes toitlustusettevõtte toimimist puudutavates valdkondades. Juba tegutsevale ettevõttele saame pakkuda nii läbivat enesekontrolliplaani teenust kui ka olemasoleva enesekontrolliplaani auditeerimist.

Lisaks meie poolt pakutavatele dokumentatsioonidele pakume ka veebipõhist toiduhügieenikoolitust nii eesti kui ka vene keeles. Koolituskeskkonnas on võimalik osta mitu koolitust korraga ja edastada need mugavalt personali eposti aadressidele.

Võtke meiega julgesti ühendust, kui mõni meie teenustest võiks teie elu lihtsamaks teha!

Soovides parimat,

Triin Pukk

Horeca Consult OÜ tegevjuht

Meie koostööpartneriteks on:
Võta ühendust